hakkımızda

HAZIR BETON İÇİN BETOSAM

betosam hazır beton

Firmamız 2018 yılında BETOSAM İnşaat ve Hazır Beton kapsamında faaliyetlerine başlamış olup ilk başlarda sadece yol betonu üretimi ile başlangıç yapmıştır. 

2018 yılının ikinci yarısında bir beton üretimi yapan santralde olması gereken tüm belgeleri almaya hak kazanarak tam kapasite ile tüm ekipmanları araç ve gereçleri tedarik ederek beton üretimine remi olarak geçiş yapmıştır. 

Beton sınıflarının (C/40 – C/30  – C/25 – C/20 – C/16) tamamı son sistem laboratuvarımızda yapılan malzeme incelemeleri ve bu incelemeler neticesinde çıkan testler sonucunda üretim yapılmaktadır ve müşterilerimize arz edilmektedir. Bu kapsamda 1,5 yıl gibi kısa bir zaman diliminde çok daha büyük firmalar ile rekabet edecek duruma gelerek piyasada BETOSAM olarak adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. 

Müşteri kazanmak zor kaybetmek kolay anlayışı doğrultusunda hareket ederek Allah’ın yardımıyla yolumuza devam edeceğiz. 

Genel Müdür Mesajı

Saygıdeğer müşterilerimiz,

BETOSAM İnşaat Hazır Beton firması olarak sizlerin beğenilerine ve teveccühlerine mazhar olmak bizleri mutlu ettiği kadar da motive ederek işimizi en iyi ve en güzeli ile yapmaya doğru itmektedir. 

Firma olarak sizlere layık olmaya gayret ederken, temel betonlarını döktüğümüz sağlıklı ve mutlu aile yuvalarına huzur içerisinde yaşam sürmelerini Rabbimden niyaz ediyorum. 

KALİTE
POLİTİKAMIZ

BETOSAM olarak setktörümüzde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentirlerine en üst seviyede çözümler sunarak, standartlara uygu kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet sağlamak. 

Kalite adına yapılan bütün çalışmalara önem veren çevreye duyarlı dürüst ve ilkeli hizmet sunmak. 

Bu doğrultuda firmamızı bölgemizde lider yapabilmek tek amacımızdır. 

VİZYONUMUZ

Ürettiğimiz ürünü etik değerlerden ödün vermeden en yüksek kaliteyi yakalayıp müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet etmek ve bu doğrultuda insan ve doğaya saygıyı elden bırakmadan yola devem etmektir.

MİSYONUMUZ

İnsana ve doğaya verdiğimiz değer ve yaşam kalitesine duyduğumuz inanç vesilesiyle her daim en iyi ve en sağlıklı hizmeti kalite, güven ve iş ahlakı değerlerimizle birleştirerek sizlere hizmet sunmayı amaç edinen bir şirket olmak. 

Değerlerimiz

Öncelikle insana ve doğaya saygı, müşteri memnuniyeti, çalışanlar için imkanların en üst seviyede tutulması, iş güvenliğinin sağlanması ve rekabetçi bir yapı ile piyasada söz sahibi olunması. 

iletişim

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?